Archiv rubriky: Nezařazené

Výsledky KP

Vítězem krajských přeborů jednotlivců pro rok 2020 je Tomáš Černohorský z KST Vsetín.
Krajskou přebornicí je Simona Tydlačková z T.J. Sokol Vsetín.
Gratulujeme vítězům !

Výsledky:

Dvouhra muži:
1.místo – Tomáš Černohorský – KST Vsetín
2.místo – Libor Oharek – Amon Kunovice
3.místo – Karel Orlovský – TJ Sokol Újezdec-Těšov
3.místo – Jiří Res – TJ Sokol Kostelec

Dvouhra ženy:
1.místo – Simona Tydlačková – T.J. Sokol Vsetín
2.místo – Kateřina Hnátková – T.J. Sokol Vsetín
3.místo – Radana Vránová – TJ Sokol Šarovy

Smíšená čtyřhra:
1.místo – Simona Tydlačková – Tomáš Černohorský
2.místo – Kateřina Hnátková – Jiří Škrla

Čtyřhra muži:
1.místo – Jiří Brázdil – Zdeněk Dorňák
2.místo – Martin Hrdlička – David Konečný
3.místo – Marcel Smetana – Ondřej Kozelek
3.místo – Tomáš Černohorský – Jiří Škrla

Čtyřhra ženy:
1.místo – Simona Tydlačková – Kateřina Hnátková
2.místo – Lucie Juchelková – Helena Hrabcová
3.místo – Radana Vránová – Kristýna Bezděková

Děkujeme všem zúčastněným !
Více fotek a podrobné výsledky zveřejníme později.

 

Zpravodaj č.7

Zpravodaj č.7
Propozice Krajského přeboru mládeže jednotlivců (KrBTM) 2019-2020
Systém KrBTM
Body pro hodnocení KP mládeže 2019-20
Bodové hodnoty pro závěrečné žebříčky mládeže (ml.ž.,st.ž.,dor.)
Bodové hodnoty pro závěrečné žebříčky mládeže (nejml.ž.)
Body pro nasazovací žebříček mládeže
Metodika sestavování krajských žebříčků dospělých pro sezónu 2019–20
Metodika sestavování krajských žebříčků mládeže pro sezónu 2019-20
Zpráva komise rozhodčích č.2 / 2019-20
Rozlosování 2019-20 – konečná verze

Smuteční oznámení

Oznamujeme že zemřel p.Karel Karlovský, dlouholetý předseda ZKSST, Vsetínského okresního svazu, klubu Vsetín, rozhodčí a poctivý člověk, který stolnímu tenisu věnoval podstatnou část svého života.

Školení a doškolení rozhodčích licence K

Stejně jako v minulém roce bude probíhat školení a doškolení rozhodčích v jednotlivých klubech kde se domluvíte více lidí. Zájemci o školení a doškolení rozhodčích licence K kontaktujte p.Dášu Koušovou a přihlašte se z důvodů kapacity v daných místech.

v úterý 10.9.2019 proběhne školení a doškolení v herně AMON Kunovice – organizuje Petr Bureš – burespp@tiscali.cz 

a ve čtvrtek 12.9.2019 v herně Orel Zlín

Zpravodaj č.4

Zpravodaj č.4
Rozlosování dlouhodobých soutěží 19-20
Rozpis ČP 19-20 – 1st
Termínová listina ZKSST 2018-19 k 04.08.2019
Rozpis BTM ČR na sezónu 2019/2020
Rozpis BTM ČR na sezónu 2019/2020 – nejml. žactvo
Rozpis na ŽT 2019
Systém MČR mládeže 2020
Metodika žebříčků ČR mládeže pro jednotlivé kategorie 2019-20
Metodika žebříčků ČR mládeže pro nejmladší žactvo 2019-20